niedziela, 12 lutego 2012

Wojciech Zembaty, "Koniec pieśni"

Witajcie! Mam do sprzedania tę oto książkę. Jest to debiut Wojciecha Zembatego. Jeżeli nie macie pojęcia kim jest, nie martwcie się. Ja też nie miałam. Wydawnictwo określiło ją "Prawdopodobnie jedną z najlepszych powieści fantasy 2011 roku". Nie mam pojęcia, na jakiej podstawie, ale już trudno. Nie będę Wam streszczać o czym jest, wszak możecie sobie wyszukać łatwo notkę wydawniczą.
Nie podobała mi się, dlatego ją sprzedaję z nadzieją, że komuś jednak przypadnie do gustu. Jeżeli pozycja ma jakieś plusy, to tylko w warstwie wykonania. Ma ładne czcionki. Ale to już mój taki fetysz, zapewne nie każdy na to zwróci uwagę, nie mówiąc o stosowania tego jako kryterium wyboru lektury. Książeczka była raz czytana, ale nie ma śladów użytkowania, ponieważ bardzo delikatnie obnoszę się z papierowymi tworami, nawet jeśli mają słabą zawartość.
Teraz najmniej sympatyczny aspekt całego naszego wirtualnego spotkania, a mianowicie cena. Na chwilę obecną na Merlinie powieśc ta kosztuje 34, 99 zł, w księgarni internetowej Znaku 18, 95 zł (są to ceny bez kosztów wysyłki). Cena detaliczna to 37, 90 zł. Ja sprzedam ją Tobie za 22 zł łącznie z kosztami wysyłki.
Mój mail: agkochanska@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz